Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

10 переваг STEM-освіти

Дата: 6 червня 2022 о 07:02

1. Інтегроване навчання за «темами», а не з предметів.
STEM-навчання поєднує в собі міждисциплінарний і проектний підхід, беручи за основу інтеграцію природничих наук в технології, інженерну творчість і математику. Навчати науці, технології, інженерного мистецтва і математики інтегровано дуже важливо, оскільки ці сфери тісно взаємопов'язані на практиці.

2. Застосування науково-технічних знань в реальному житті.
STEM-освіту за допомогою практичних занять демонструє дітям застосування науково-технічних знань в реальному житті. Діти вивчають конкретний проект, а потім власними руками створюють прототип реального продукту.
Наприклад, при знайомсті з ракетою, юні інженери дізнаються, що таке процес інженерного дизайну, кут пуску, тиск, сила протягу, сила тертя, траєкторія і координатні осі.

3. Розвиток навичок критичного мислення та вирішення проблем. Програми STEM розвивають навички критичного мислення та вирішення проблем, необхідні для подолання труднощів, з якими діти можуть зіткнутися в житті.
Наприклад, на заняттях будують машини, потім їх тестують. Після першого тесту, діти аналізують, чому їх машина не дійшла до фінішу, усувають помилки та знову тестують модель. І так - до досягнення мети.

4. Підвищення впевненості до своїх сил.
Створення власних продуктів, моделей, їх тестування та вдосконалення допомагає дітям не лише досягти успіху у конкретному проекті. А ще й навчитися вирішувати проблеми власними силами, стати впевненішими.

5. Активна комунікація і командна робота.
На заняттях панує вільна атмосфера для дискусій і висловлювання думок, презентацій та розвитку.
Беручи активну участь в процесі, діти краще запам'ятовують урок.

6. Розвиток інтересу до технічних дисциплін.
Завдання STEM-навчання в молодшій школі створюють умови для розвитку інтересу в учнів до природничих і технічних дисциплін, бо вони дуже розважальні і динамічні, і дітям ніколи нудьгувати.

7. Креативні та інноваційні підходи до проектів.
STEM навчання складається з шести етапів: питання/завдання, обговорення, дизайн, будова, тестування і розвиток. Ці етапи - основа систематичного проектного підходу.
Одночасне вивчення і застосування науки і технології може створити безліч нових інноваційних проектів.

8. Міст між навчанням і кар'єрою.
За різними оцінками 9 з 10 популярних спеціальностей будуть вимагати STEM знання. Зокрема до 2018 року очікується зростання потреби в цих спеціальностях: інженери хіміки, «software» розробники, нафтові інженери, аналітики комп'ютерних систем, інженери механіки, інженери будівельники, робототехніки, інженери ядерної медицини, архітектори підводних споруд і аерокосмічні інженери.

9. Підготовка дітей до технологічних інновацій життя.
STEM програми також готують дітей до технологічно розвиненого світу. За останні 60 років, технології сильно розвинулися, з відкриття Інтернету (1960), GPS технологій (1978) до ДНК сканування (1984), і звичайно ж до IPod (2001). Сьогодні майже всі використовують IPhone та інші смартфони. Без технологій уявити наш світ на сьогоднішній день просто не можливо. Технологічний розвиток буде продовжуватися, і STEM навички є основою цього розвитку.

10. STEM як доповнення до шкільної програми.
Програми STEM для школярів 7-14 років розраховані також на збільшення їх інтересу до своїх регулярних занять. Наприклад, на уроках фізики проходять силу тяжіння, пояснюють формулами на дошці, а при STEM-навчанні школярі запускаючи парашути, ракети або аероплани.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.